PLAJ İÇİN ŞAPKA YAPIMI

Örgü severler için, yaz örgülerinin yeri bir başkadır. Yaz örgüleri deniz kokar, tatil kokar. Rahatlık ve özgürlük hissettirir. Yaz örgüleri dediğimizde de aklımıza ilk Hasır Şapka gelir. Plaj giyimleri ve aksesuarları örmekse, örene de giyene de ayrı bir zevk veriyor.

Plaj örgüleri örmek için son yıllarda kullanılan ipler hem çok çeşitlendi. Bu sayede malzemelerin kalitesi de yükseldi. Yaz örgülerinde vücudun nefes alabilmesi ve serinlik hissettirmesi için pamuklu, ipek, keten, bambu gibi doğal liflerden üretilen ipler tercih ediliyor. Şapka, çanta gibi aksesuarlarda ise makrome, kağıt, hasır ipler gibi malzemeler kullanabilirsiniz. Yaz örgüleri hakkında daha detaylı bilgi ve örgü örnekleri için YAZ MODASINDA ÖRGÜ yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Resim kaynak : Youtube/ Deniztknr _

Siz de önümüzdeki yaz, kendi elinizle hazırladığınız ve kendi zevkinize göre renklerle süsleyip şekil verdiğiniz bir plaj şapkası sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu seyrederek kısa bir zamanda buna sahip olabilirsiniz: Sihirli halkanın üzerine yuvarlak sıralar halinde sadece sıkiğne örerek kendinize ve sevdiklerinize renk renk şapkalar örmeniz çok kolay ve zevkli olacak… Daha önce benim kağıt ip ile örüp süslediğim şapka için BURAYA tıklayın.

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :