ÖRGÜ KOLYELER

Örgü becerisi, rengarenk çeşit çeşit ipler ve hayal gücü bir araya geldiğinde yapılamayacak hiç bir şey yok. Örgü sadece giyimde kullanılan bir yöntem değildir. Günlük hayatta kullandığımız bir çok eşyayı örgüden yapabiliriz. Hem kendi zevkimize, ihtiyacımıza uygun eşyalar ortaya çıkartırız, hemde yaparken güzel, eğlenceli vakit geçiririz. Ayrıca eşyalarımız, herkesin mağazalardan hazır aldıklarından farklı orjinal olur.

Kendi yaptıklarımızın maliyeti hazır alınanlardan çok daha ucuza mâl olur. Böylece bütçemize de katkı sağlarız. Özel günlerinde sevdiklerimize vereceğimiz hediyeleri kendi ellerimizle hazırlayabiliriz. Onları düşünerek ördüğümüz, her ilmeğinde her dokunuşunda bizden izler olan hediyeler mağazalardan sadece para karşılığında alınmış hediyelerden daha kıymetli değil midir?

Örgü Pınarı size ilham vermesi için bir albüm daha hazırladı. Sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebileceğiniz ya da kıyafetlerinize şıklık katmak için kendinize yapabileceğiniz kolyeler. Unutmayalım ki sevgi emek ister ve emeğimizi sevgiye dönüştürmenin en sıcak yoludur örgüler…

 

Kaynak:
-facebook OmymaCrochet sayfası
-tr.pinterest.com
-hobi.hikayen.net
-www.alasayvan.net
-www.orguislerim.com
-www.orgusayfasi.com
-www.instyle.com.tr
-semasemaank.blogcu.com

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :