KROKODİL ÖRNEĞİ

Krokodil örneği kışlık örgülerde çok kullanılan bir örnek. Aynı zamanda güzel bir örnek. Krokodil modelini öğrendikten sonra bir çok yerde kullanabiliriz. Kadınlar için şal, boyunluk yapabilir, bebeklerimize battaniyeler örebiliriz.

Örgü Pınarı sizin için kendi tasarladığı ve internetten derlediği krokodil örneğinden yapılmış modellerden oluşan görsel bir albüm hazırladı. Albümü inceleyin. İlham versin. Siz de kendi hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak kendinize has modeller hazırlayın.

Bu örneğin yapımı zor gibi görünse de aslında öğrendikten sonra çok kolay. Biraz fazla ip kullanmanız gerekiyor. Çünkü örgü iki kattan oluşuyor.

Örgü Pınarı’nın tasarımı olan kırmızı şal ince moher ip ile örülmüş. Şalın uzun kenarlarının iki ucuna kordon yapılmış. Şal olarak omuzlara alındıktan sonra kordonlar belde çapraz dolaşarak yandan ya da arkadan bağlanıyor. Hem giyen kişiye hareket özgürlüğü sağlıyor hem de şık ve farklı bir görünüm katıyor.
 

 

Yine Örgü Pınarı tarafından tasarlanmış, krokodil örneğinden bir bebek battaniyesi. Bebek eşyası olduğu için pamuklu bir bebe ipi kullanılmış.

 

Bunlar gibi güzel örnekler örebilmek için videoyu izleyiniz.

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :