Dolabınızda uzun zamandır kullanmadığımız giysiler bulunuyorsa okumaya devam edin.

Kimisinin modasının geçtiğini düşünürüz. Kimisi de artık üzerimize olmuyordur. Zamanında çok beğenerek ve iyi paralar ödeyerek satın aldığımız zavallı giysiler, dolabın bir köşesinde çürümeyi beklemesin.

Haydi, onları karanlık köşelerinden çıkartın. Güzelce yıkayın ve ütüleyin. Sonra da bizim aşağıda verdiğimiz fikirlerden yararlanarak, yeniden giyilecek duruma getirin.

Güzel motiflerle böyle bir bluzu yeni gibi kullanabilirsiniz

Yaka dekoltesi çok açık olduğu için uzun zaman dolapta bekleyen bir bluz. Oysa ki rengine hayran olunarak alınmıştı. Tığ ve uygun renkte merserize ipler ile örülen, çiçek ve yaprak motiflerden oluşan fular, sorunu tamamen ortadan kaldırdı. (Fular yapımı için BURAYA tıklayın)

Harika bir mandala ekleyerek sade bir tişörtü çok şık bir giysiye dönüştürmek mümkün

Gözünüze artık çok sade ve düz görünen bir tişört. Son yıllarda çok moda olan Mandala motif ile yepyeni bir boyut kazandı. Etek ve kol uçlarındaki dantel şeritler de bütün ile uyum içinde.
(Mandala yapımı için BURAYA tıklayın)

Askılı bir elbiseniz var. Plajda, tatilde bronz teninizin üzerine ne de güzel yakışıyordu. Ama yazık ki tatil çabuk bitti, bronz teniniz beyazladı, ama sıcak yaz bitmiyor. Elbiseyi şehirde de giymek istiyorsunuz. Pamuklu bir iple öreceğiniz dantel bolero, sizi bu sıkıntıdan kurtaracak.

Örgü Pınarından bir kaç önerinin üzerine siz yaratıcılığınızı kullanarak çok daha iyilerini yapacaksınız.

Shares: