PENYE İP İLE ÖRGÜ SEPET

Örgüler günlük hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Gün içerisinde örgülerimiz çeşitli şekillere girerek yardımımıza yetişir. Soğuk havadan korunmak için atkı, bere, eldiven olarak ya da hırka, kazak şeklinde. Bebeğimiz kendini güvende hissetsin diye kundak gibi sarmalamak için bir battaniye olur örgüler. Evimizin keyfini çıkartırken omuzlarımızdan dökülen bir şal ile çayımızı yudumlarız…

Örgü ve ip sektörünün gelişmesiyle bu alanlar daha da genişledi. Çok çeşitli, her ihtiyaca uygun ipler üretildi. Penye ipler de bunlardan sadece biri. Penye ipler son yıllarda aramıza katıldı. Bu iplerle sepetler, saklama kutuları, kalemlikler, saksılar için kılıflar, kilimler ve daha bir çok eşya yapılabiliyor. Bu sepetleri banyo, mutfak, yatak odası ve evimizdeki tüm yaşam alanlarında zevkle kullanabiliriz.

Örgü Pınarı bu ipler ile, çalışma odasında kullanılmak üzere bir set ördü. Videoyu izleyerek bu örgünün yapılışını öğrenebilir, fotoğraflardan ilham alıp kendiniz için güzel bir örgü sepet yapabilirsiniz.

   


kaynak:

-www.imgrum.net

-kendinyapsana.com

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :